Bakara Suresi Dinle (Muhammed Al Luhaidan)

Bakara suresi dinle fırsatını buldukça her zaman dinle.

Birgün Adamın biri Hz. Peygamber’e gelip Kuran’ın en faziletli ayeti hangisidir? diye sordu. Resulullah (sas) ise şöyle buyurdu:

Âllâh’u lâ ilâhe illâ huve’l-Hayyu’l-Kayyûm…” (Müslim, Müsafirîn, 258). Başka bir hadiste de: “Kur’an’ın en faziletli ayeti Bakara Suresi’ndeki Âyetü’l-Kürsî’dir. Bu ayet bir evde okunduğu zaman Şeytan oradan uzaklaşır.

Bakara suresini  Muhammed luhaidan okuyunca da bir başka güzel oluyor.


Sesinizi Duymak istiyoruz! Yazacağın yorumlar ömür boyu sitede kalacaktır, Aşağıdan hemen yorum yaz!

İlgili Videolar

Hemen Yorum Ekle

  1. s.a arkadaşlar bu okunana bizler tam hakkıyla kulak vermiyoruz bizi bizden düşünen çok bir aziz ve hamit ve samet rabbimiz var biz kendimizi ateşten yüce ALLAHIN yasaklarına karşı gelmekten sakınmıyoruz oysaki yüce rabbbimiz bizi bir sel veyatta bir depremle bütün imkanları elimizden alabilecek güce sahip ama ALLAH çok merhametli ben inşallah bundan sonra neler yaptıgıma çok dikkat edecem bazı olaylardan sonra gelin sizde ALLAHIN yüceligini merhametli oluşunu ve azap sahibi oluşunu aklımızdan çıkarmayalım ve geçecek olan bu dünyadan alı koyalımm nekadar ALLAH ı zikirden alı koyacak şey varsa allah için kendimiz için anamız babamız için AKRABALARIMIZ ARKADAŞLAREIMIZ İÇİN OLMAMIZ GEREKTİGİ GİBİ OLALIM OLMAMIZ hali ALLAH kuraanda anlatıyor olman gerektigi gibi olmak üzere selamet sizlerede olsun

    ahde vefasız, 11 yıls önce Cevapla

Yorum Ekle

Haber Bülteni

e-posta adresini yaz Video eklediğimizde bildirelim

Sizden gelenler

  • yasinallah razı olsun kardeşim hizmetlerinizin insanlğın hidayetine sebep olması duasıyla
  • hacı gençAllahu teala şeyh Abdulkadir Geylaniye rahmet eylesin. Onu sevenlerden ve yolundan gidenlerden

Bahtınızdaki Video