Recep Tayyip Erdoğan Kuran Dinle

Recep Tayyip Erdoğan annesini son yolculuğuna uğurlarken okuduğu Kur-an ‘ı Kerim ‘i sizlerle paylaşmak istedik.

Sizce de mükemmel bir makamda okumuyor mu?


Sesinizi Duymak istiyoruz! Yazacağın yorumlar ömür boyu sitede kalacaktır, Aşağıdan hemen yorum yaz!

İlgili Videolar

Hemen Yorum Ekle

 1. sayın başbakanım allah sizden razı olsun sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin ve allah sizin gibi güzide insanları yetiştirecek annelere sahip olmayı nasip etsin.

  muharrem gezer, 8 yıl önce Cevapla

 2. sayın başbakanım yavaş yavaş apoyu çıkarma yollarını arıyorsunuz ın şallah yakın meçlıs başkanıdaolu okadar olsun degılmı dogunun enıştesıolmak kolaydegıl yoksa harcanırsınız ozalda verdı verdı sonunda yeterdedı oldurduler kurtdemek ıtdemek ver ver doymaz gerçı ıtede hakaretollurda çunku ıt yedıgı kapıyıbekler bunlarda bomba atıyorlar devletı taşlıyorlar askerı polısı taşlıyorlar bun ların hepsı nankor kolaygelsın başarılar

  ihsan yilmaz, 8 yıl önce Cevapla

  • İnsan ancak bu kadar dar kafalı bu kadar ahmakça yorum yapar. Bir husus hakkında bilginiz fikriniz yoksa dededen kalma siyasetlerle yorum yapmayın kardeşim. 30 yıldır bu milletin evlatları ölüyor. Ne oluyor bir arpa boyu yol kat ediliyor mu ? Bir tanesini öldürüyorsun yerine 5 tane geliyor. Allahın izniyle bu kadro bu işi çözerek bu milletin hayır duasını alacaktır. Öyle saçma sapan, ahmakça yorumu ancak cahil beyinler yapar ve inan senin yorumunu okurken ne kadar zeka geriliğine sahip olduğunu anladım.

   Ateşdağlı, 7 yıl önce Cevapla

   • apo babasının oğlu ya onun için çıkarma yolunu arıyo .pardon ya eniştesiymiş karısı aponun bacısı ya.hergün bacısı dırdır edyodur abimi çıkar diye adam haklı.karı dırdırından bıkmıştır bir yolunu bulimde çıkarım kurtulim diyodur.

    kayhan nart, 6 yıl önce Cevapla

 3. selamun aleyküm kardeşler
  bizi bizleri nağmerde muhtaç etmicek tek kişi oda başbakandır ALlah ona uzun ömürler versin

  celil, 8 yıl önce Cevapla

 4. gecmıs olsun basbakanım

  Nezehat Sulubacak, 7 yıl önce Cevapla

 5. ağzına sağlık başkanım tüm ölmüşlerimizin ruhuna deysin

  askın, 7 yıl önce Cevapla

 6. ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ALLAH SABIR VE GÜÇ VERSİN SELAMÜ ALEYKUM

  muhammed ortanca, 7 yıl önce Cevapla

 7. Allah doğru yolda olanın yanında olsun,Allah bu ülkeye bu millete zeval vermesin hainlerin eline düşürmesin.ortada ap açık bir oyun oynanıyor türkiyeyi karıştırmak için.lütfen uyanık olalım kişisel çıkarlarımızı bir kenara bıkalım yoksa sonumuz bir suriye,bir mısır olmsın. kimin ne olduğunu artık kestirmek çok zor cemaatçi deilim ama fethullah gülene ayrı bir sempatim vardı tam bir peygamer aşığı diyodum düne kadar bugün o adamdan nefret edyorum.inşallah tayyip erdoğan öyle çıkmaz.eyer gerçekten göründüğü gibi bir insansa Allah yardımcısı olsun.deilse Allah yardımcımız olsun

  kayhan nart, 6 yıl önce Cevapla

Yorum Ekle

Haber Bülteni

e-posta adresini yaz Video eklediğimizde bildirelim

Sizden gelenler

 • yasinallah razı olsun kardeşim hizmetlerinizin insanlğın hidayetine sebep olması duasıyla
 • hacı gençAllahu teala şeyh Abdulkadir Geylaniye rahmet eylesin. Onu sevenlerden ve yolundan gidenlerden

Bahtınızdaki Video