Fetih 1453 Filmi izle

Türkiyenin en Büyük bütçeli Filmi Fetih 1453 Filmi şimdiden rekor kırmaya başladı.

Sadece fragmanını dahi 9 milyon kişi izledi, Osmanlının Fatih Sultan Mehmet Han hazretleri ile fetettiği İstanbul ‘un anlatan filmi büyük ses getirecek.

Fetih filmini HD kalitede Full kesintisiz izleyebilirsiniz.


Sesinizi Duymak istiyoruz! Yazacağın yorumlar ömür boyu sitede kalacaktır, Aşağıdan hemen yorum yaz!

İlgili Videolar

Hemen Yorum Ekle

 1. kimieri diyormus ki,bunlar tamanen saçmalık,hatta bazı tarihçiler de ulubatlı hasan diye bir şey yok o sadece tarkan gibi malkoç oglu gibi bir hayal ürünüdür…
  bunlara tebessün etmek bile fazla,HER KEZ TARİHÇİ OLABİLİR,HERKEZ BİR ÜNİVERSİTEDEN DİPLOMA ALABİLİR ARKADAŞLAR,NASIL KAZANIRKEN KOPYA ÇEKİLEBİLİYORSA,BİTİRENE KADAR DA KOPYA ÇEKİLEBİLİR,EMEK HIRSIZLIGI YADA PARA İLE DİPLOMA SATIN ALINABİLİR,İŞTE ULUBATLI HASAN GERÇEGİNE HAYAL ÜRÜNÜ DİYEN BİR ZİHNİYETE ÖNCE ACIR SONRADA BU GÖZLE BAKARIM,ACABA KAÇA MAAL OLDU O DİPLOMA,ÇÜNKÜ TARİHÇİYİM DİYEN BİR İNSAN TARİHİNİDE BİLMİYORSA BIRAKSIN BU İŞİ PAZARDA LİMON SATSIN DERİM.
  Ne acıki içimizde bu filme gidip,sonrada muhteşem yüz yılın göstermelik hayatlar içinde bezenmiş ve akıl almaz derecede haremden başka bir yerde çekimi sürmeyen ondan ona muhabbetindeki anlatımına bakarak saçmalık diyenlerde var.
  Peki sizce 300 spartalı neden güzeldi? yada son mohikan? illaki bu filmi amerikalılarmı yapmalı ya da melgibson gibi tanınmıs birilerinin mi oynaması gerekiyor size güzel gelebilmesi için?
  Bence TÜRK ULUSUNUN TARİHİ OKADAR GÜZEL OKADAR ŞANLI VE OKADAR DOLUDUR Kİ,BİR ÇOGUNUN BEYENMEDİĞİ ÇÖKÜŞ DÖNEMİNDE BİLE OSMANLININ FAZİLETLERİ VARDI,KEŞKE DİYORUM OKULLARIMIZDA FRANSIZLARIN,İNGİLİZLERİN HATTA İTALYANLARIN BİLE ANLATTIGI KADARIYLA YAZILMIS TÜRK TARİHİ DEİL,GERÇEK BELGELERİ İLE YAŞANMIŞ TÜRK NESLİNİN TORUNLARININ YAZDIKLARI İLE OKUSAYDIKTA BU GÜN HİÇ KİMSE BU FİLME SAÇMALIK,ULUBATLI HASAN DA KİMMİŞ DEMESEYDİ 🙁
  Gerçekten üzülüyorum,şu bilinçsiz yada cahil kalmışlıgımıza üzülüyorum.

  evren, 12 yıls önce Cevapla

Yorum Ekle

Haber Bülteni

e-posta adresini yaz Video eklediğimizde bildirelim

Sizden gelenler

 • yasinallah razı olsun kardeşim hizmetlerinizin insanlğın hidayetine sebep olması duasıyla
 • hacı gençAllahu teala şeyh Abdulkadir Geylaniye rahmet eylesin. Onu sevenlerden ve yolundan gidenlerden